logo sokol

Nejbližší plánované akce

Běh údolím Orlice - závod pro Tebe!

Opět po roce si Vás T. J. Sokol Klášterec n. Orlicí dovoluje pozvat do Klášterce na 32. ročník Běhu údolím Orlice. Bude konat jako obvykle první neděli v říjnu, tj. 4.10.2020.
Poběží se na loňských tratích, kategorie jsou jako vždy vypsány od dvouletých "pidilidí" až po veterány bez udání věku.

Dnes, tj. 16 dní před závodem, počítáme s jeho konáním. Celé se to bude konat venku, kde roušky nepotřebujeme a shromažďovat se můžeme. Zatím. Pokud by se situace vyvinula tak, že bychom závody museli zrušit, oznámíme to mailem a zveřejníme na naší stránce www.sokolklasterec.cz.
Ani letos nebude chybět slosování startovních čísel, zopakujeme vložený závod pro všechny členy doprovodu, diváky, náhodně příchozí a další „neběžce“ Kláštereckou půlmíli. Můžete si porovnat časy třeba s nejmladšími žáky J. Závody pro neregistrované (pidilidi a Klášterecká míle) podporuje Odbor všestrannosti ČOS.
Samozřejmostí je bohaté občerstvení, od uzené krkovice a klobásy z udírny přes točené pivčo nebo kolču až třeba po sladký pendrek.
Prosím o vylepení rozpisů ve Vašich vývěskách nebo na webech a přeposlání Vašim známým. Pro různé účely posílám dva různé formáty rozpisu. Díky.
Na shledanou těší
Jindra Kalous a další pořadatelé ze Sokola Klášterec nad Orlicí.